Vyhľadávanie
V ponuke je 9 nehnuteľností.

Poradenstvo/Služby:

Vybavíme nielen samotný predaj či prenájom, ale zároveň aj poradíme (3D vizualizácie prestavieb), poskytneme právny servis aj hypotekárny úver.. 
Ponúkame aj realizovanie prestavieb nehnuteľností (menšie aj väčšie prerábky), navrhnutie nábytku na mieru, upratovanie a sťahovanie.

3D vizualizácia: po obhliadnutí bytu a rozhodnutí, či je daná nehnuteľnosť pre Vás tá pravá vám vieme pomôcť s návrhom prestavby, či zmenou dispozície. Predložíme Vám viacero 3D návrhov, aby ste si vedeli dané zmeny predstaviť. 

Právny servis: Gavia reality má svojho advokáta, ktorý prípraví potrebnú dokumentáciu k predaju / kúpe vašej nehnuteľnosti. Je ochotný poradiť v akejkoľvek otázke týkajúcej sa týchto krokov. (zriadenie vinkulačného účtu, notárska zábezbeka, vklad na kataster, ...)

Hypotekárny úver: Náš finančný poradca Vám vyjedná tie najlepšie podmienky v bankových inštitúciach, odporučí tú najlepšiu ponuku. Vie sa pozrieť aj na Vaše komplexné výdavky a správnymi krokmi ušetriť aj pár stoviek eur ročne.

Prestavba: Po predložení Vašej predstavy alebo spoločnej konzultácii s 3D návrhom Vám vieme vašu nehnuteľnosť prerobiť. Vybavíme za Vás aj menšie prerábky ako maľovanie, tapetovanie, vysprávka stien, parketovanie a iné.

Návrh a výroba nábytku na mieru: Od kuchynskej linky cez stoly, poličky, skrine, až po posteľ. Nábytok bude podľa vašich predstáv a tak nebudete musieť robiť pri vyberaní žiaden kompromis. Zaručujeme neporovnateľnú kvalitu s produktami ponúkanými v rôznych predajných reťazcoch. Bonusom je Váš ušetrený čas a nervy pri hľadaní nábytku.

Upratovanie: Náš profesionálny tím poupratuje pred nasťahovaním, či po prerábke. 
Aby Vaša nehnuteľnosť bola v okamihu sťahovania čistá a voňavá.

Sťahovanie: S našimi autami Vám vieme presťahovať všetko potrebné. Sťahujeme ľahšie aj ťažšie bremená. Zabezpečujeme aj likvidáciu nepotrebného nábytku, rovnako aj vypratanie celej nehnuteľnosti.